Apple Watch Series 10 | Smart watch | GPS (satellite) | Always-On Retina | Waterproof | Rose Gold
- TootjadApple
- Mudel: MWY63ET/A
- Saadavus: 5
-
597€
Apple Watch Series 10 | Smart watch | GPS (satellite) | Always-On Retina | Waterproof | Rose Gold
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Ekraani tüüp | Always-On Retina |
| Embeeded battery | No |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 24.00 mm |
| Gross height (mm) | 3.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Muud funktsioonid | GPS + Cellular 46mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - S/M |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Watch Series 10 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Värv | Rose Gold |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |





